Lato pod znakiem BIEDRONKI!

O co chodzi? A no o to, że wpadła mi w rękę gazetka reklamowa znanego dyskontu o wdzięcznym tytule „Z winnic Nowego Świata”. I jak to w przypadku biedrońskich wynalazków bywa, przyjąłem sprawę chłodno i sceptycznie. Nie uwierzycie jednak co zastałem w środku. Nowozelandzki sauvignon blanc (naprawdę dobry!) za 18,99 PLN, szeroko znane czerwone Mapu od baronowej Rothschild za 19,99 PLN (doskonały kupaż caberneta i carmenere) czy dwupak hitu sprzedażowego na całym świecie – Gato Negro – za 19,99 PLN (normalnie bywa ciężko 1 butelkę za taką kwotę kupić!). Nie przekonałem Was? To proszę – Casillero del Diablo z rewelacyjnym cabernet sauvignon za 29,99PLN i Isla Negra Reserva za 15 złociszy bez grosza. Chcecie tego czy nie, Biedronka właśnie wygrała rywalizację o wakacyjnego klienta winnego, oferując przyzwoite butelki w cenach NIE DO PRZEBICIA na polskim rynku! Ja mam zamiar skorzystać, tym bardziej, że promocja zaczęła się dziś!

Tymczasem, popijam portugalskie Lello jeszcze z poprzedniej oferty i niestety o tym winie poematów pisać nie będę. Pachnie mokrą łąką, smakuje trochę gruszką i jabłkiem, jest lekko gorzkawe, brakuje mu ciała, kwasowości i w ogóle elementów, które przypominałyby budową wino. Niestety eksperyment za 11,99 PLN to był duży błąd. Więcej go nie popełnię, ale po produkty z nowej gazetki z pewnością się wybiorę, a czas mam do 2 sierpnia. Ciekawe jaka niespodzianka czeka nas w drugim miesiącu wakacji?!

WNIOSEK – widzimy się w Biedrze!:)

Reklama

4 myśli w temacie “Lato pod znakiem BIEDRONKI!”

  1. małe sprostowanie – Casillero przez większą część roku można znaleźć z B. w tej cenie, Isla Negra Carmenere też ostatnio bywa, a gazetki/festiwale w B. pojawiają się średnio co 2 miesiące:)

    Polubienie

    1. to w mojej jest trochę inaczej chyba =D, bo casillero stoi normlanie po 34,99, a Isla Negra w ogóle nie była dostępna. Ale fakt, sklepy różnią się pomiędzy sobą asortymentem, więc sporo osób mogło mieć podobne przeboje wcześniej:) a gazetka obowiązuje do 2 sierpnia, więc na pewno II część wakacji przyniesie nowe pozycje – pomyśleli w Biedronce

      Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.